Program
  Galeria
  Willa "La Musica"
   Noclegi Nałęczów
  Willa "La Musica"
   Kawiarnia ART
  Zapowiedzi
  Media
  Kontakt


 
 
 
NAŁĘCZÓW NOCLEGI, POKOJE
Willa "La Musica"  

    
Willa "La Musica" - to nowy obiekt z Kawiarnią Artystyczną. Piękne położenie - na stoku, w bliskiej odległości od parku zdrojowego oraz SPA (około 500 m) umożliwia i zachęca do przyjemnego spaceru. W ogrodzonym obiekcie znajduje się bezpłatny parking do dyspozycji gości, nocą zamykany. W części ogrodowej od strony wejścia głównego jest przestronny taras z widokiem na wąwóz i stary drzewostan. Dużo zadbanej różnej roślinności oraz kompleks oświetleniowy (nocą) ogrodu i całego obiektu wyzwala czarujący zachwyt i bajeczny nastrój. 

     Mocnym atutem tego miejsca jest również Kawiarnia Artystyczna wyposażona w scenę z lampionami oraz fortepian marki Bechstein. Gra pianista - muzyk.

Oferta: Pokój jedno lub dwuosobowy z balkonem.  W pokoju do wyboru łoże małżeńskie lub dwa wygodne wolnostojące łóżka. Każdy pokój jest z dużą łazienką - kabina prysznicowa, 4 ręczniki, szampon, mydło w płynie. Podłogi w całym obiekcie są piękne, wykonane z naturalnego drewna.

Doba noclegowa od 14/00 do 12/00 następnego dnia.

Rezerwacja: 694 683 697

W dziale KONTAKT dostępny jest  formularz kontaktowy za pośrednictwem którego również można dokonywać wstępnej rezerwacji miejsc noclegowych.

Cena pokoju - od 90 zł
W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji na dwa dni przed uzgodnioną datą przyjazdu, rezerwacja jest nieaktualna. 
Obiekt funkcjonuje cały sezon. Miło czas można spędzić zimą przy kominku, latem na tarasie.

Z muzycznymi pozdrowieniami – do zobaczenia!


 
POKOJE NOCLEGOWE


     
 
 

 

 

 
   
 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!